Reizen naar Cuba met kinderen is beleven en ontdekken. Zo kunnen de kids leren koken in Havana, bezoeken ze een krokodillenboerderij, leren ze salsa les met privé leraar, is er een rit met een cabrio oldtimer voorzien,… Deze vakantie in Cuba kan tevens perfect zonder kinderen. Tijdens deze rondreis naar Cuba voorzien wij overnachtingen bij lokale bevolking op een boerderij en in karakter hotels. Ontdek ook onze groepsreizen en reizen op maat naar Cuba.
Vraag meer info en prijs aan bij één van onze travel experten.
Contacteer onsReizen naar Cuba met kinderen is beleven en ontdekken. Zo kunnen de kids leren koken in Havana, bezoeken ze een krokodillenboerderij, leren ze salsa les met privé leraar, is er een rit met een cabrio oldtimer voorzien,… Deze vakantie in Cuba kan tevens perfect zonder kinderen. Tijdens deze rondreis naar Cuba voorzien wij overnachtingen bij lokale bevolking op een boerderij en in karakter hotels. Ontdek ook onze groepsreizen en reizen op maat naar Cuba.
INBEGREPEN IN DE PRIJS : – De Intercontinentale vluchten – De luchthaventaksen – De transfers luchthaven naar het hotel – steeds heen terug met bijstand van een – plaatselijke gids (Engels) – Het verblijf in het hotel (of evenwaardig) – Het ontbijt – Half pension van dag 2 tot dag 7 – All in aan het strandverblijf – De toeristische kaart – Een reisgids – De uitstappen vermeldt in het programma door een Engelstalige privé gids NIET INBEGREPEN IN DE PRIJS : – De dranken en de persoonlijke uitgaven – De taksen om het land te verlaten (25 CUC) – De eventuele verzekeringen Prijs op basis van de beschikbaarheden en de wisselkoers van kracht op heden. De prijzen blijven onderhevig aan wijzigingen en moeten dus herbevestigd worden bij de reservatie. Hotelkamers zijn pas ter beschikking na 12 u, indien u uw kamer vroeger ter beschikking wil, bv. bij een eventuele vroege aankomst, gelieve dan een “day use” aan te vragen (in de meeste gevallen is dit betalend) NUTTIGE INFO VOOR CUBA: Tax om het land te verlaten : In Cuba is er een tax om het land te verlaten die persoonlijk door u betaald worden, voor de douaneformaliteiten. U moet daarvoor nog een bedrag van 25 CUC voorzien (+/- 20 €) Bagage : Maximum 1×23 kg per persoon (in één valies) + handbagage (10 kg). Formaliteiten : Voor een verblijf van maximum 30 dagen kunt u een toeristenkaart nemen bij de Cubaanse luchtvaartmaatschappijen, indien de vluchten bij ons worden gereserveerd zullen wij deze toeristische kaart met de reisdocumenten mee versturen. Het verblijf kan op aanvraag verlengd worden. Elektriciteit : Het elektriciteitsnet draait op 110 Volt, maar afhankelijk van het hotel kan er ook is 220 volt aanwezig zijn. Een adaptor of stroomomzetter is sowieso aangewezen. Lokaal uur : Uurverschil Cuba : Min 6 uur, zomer zoals winter in Cuba / Middag in Havana = 18 h in Brussel Taal : Spaans is de officiële voertaal in Cuba. In een groot aantal toeristische plekken wordt ook Frans en Engels gesproken. Munteenheid : Sinds 8 november 2004 gebeuren alle transacties in Cubaanse peso. Die maatregel geldt zowel voor Cubanen als voor buitenlanders. 1 ‘peso convertible’ (converteerbare peso- CUC) stemt overeen met +/- 0.75 € Let op : wie US dollars laat omwisselen voor peso’s, betaalt een bijkomende commissie van 10%. Dit geldt niet voor euro’s, Canadese dollars, Britse ponden en Zwitserse franken – dit zijn de andere munteenheden die in Cuba aanvaard worden. Voor Europese toeristen is het dus heel erg aangewezen om met euro’s naar Cuba af te reizen, des te meer omdat je er op sommige toeristische plekken ook gewoon mee kan betalen. Reizigers moeten rekening houden met feit dat er weinig bankautomaten zijn op het eiland en dat bepaalde kredietkaarten er niet aanvaard worden. Dit geldt in het bijzonder voor kredietkaarten die komen van Amerikaanse bedrijven en/of die gebruikt worden voor een rekening bij een Amerikaanse bank.
prijs per persoon op basis van dubbele kamer | |||
---|---|---|---|
vanaf (afhankelijk van categorie acco) | € 2.485 | ||
kinder korting jonger 11 jaar | € -390 |